Hakkımızda

2017 Haziranından itibaren hizmet vermeye başlayan RA OTEL online rezervasyon hizmetleri ile daha kolay iletişim kurarak sizlere yardımcı olmaktadır. Ayvalık ilçesinin gözde yeri olma yolunda ilerleyen ALTINOVA beldesinde yer alan otelimiz; denize sıfır, doğa ile iç içe ve çevrede tarihi yerlere de oldukça yakındır. Bu sayede kalabalık ve stresli olan trafiğe girmeden sadece yürüme mesafesinde denize girebilir , doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz. Otelimizin temel ilkesi misafirlerimizin bütün ihtiyaçlarını, 24 saat boyunca, sorunsuz ve zamanında karşılayarak, memnuniyeti en üst seviyede tutmaktır.

Otelimizde konakladığınız her zaman, konusunda uzman, güler yüzlü ve deneyimli çalışanlarımız hizmetinizde yer alarak sizlere kendi evinizdeki sıcaklığı, rahatlığı ve konforu sunacaktır. Huzurumuzun kaynağı olan denizimize, güneşimize, ALTINOVA’mıza hak ettiği değerin verilmesini sağlamak ise otelimizin idealidir.

Kral dairemiz, suit ve standart odalarımız olmak üzere toplamda 15 odamız bulunmaktadır. Otelimizin her bir bölgesinde ücretsiz internet bağlantısından yararlanan misafirlerimiz, aynı zamanda sessiz, rahat lobimizde dinlenebilir. Otelimize bağlı olan restoran ve barımız ise (TUZUKURU restoran&bar) tatilinizin en lezzetli durağı olmak için hizmetinizdedir. Hizmetler arasında, 24 saat boyunca oda servisi, jeneratör, odalarda klima, çamaşır yıkama vb. gerekli ayrıca ihtiyaç duyulan bütün hizmetler sorunsuz şekillerde konuklarımıza sunulmaktadır